yes consumer

Projektory kompaktowe i przenośne

Niezależnie od miejsca pobytu (sala posiedzeń, jasny pokój konferencyjny itp.) jakość obrazu z kompaktowych i przenośnych projektorów firmy Canon będzie bardzo dobra. Seria obejmuje modele USB, łatwo przenośne i HD. Projektory są łatwe w obsłudze, niezawodne i wyposażone w najnowszą technologię DLP i wiernie odwzorowują prezentacje za każdym razem.

Wygodne przenoszenie

Profesjonalne prezentacje można przeprowadzać w dowolnym miejscu. Nasze kompaktowe i przenośne projektory to doskonały wybór dla firm i instytucji edukacyjnych, w których trzeba wyświetlać obraz w wielu salach na terenie kampusu lub siedziby firmy.  Doskonale nadają się też do użytku w podróży służbowej.

Convenient to transport
Versatile connectivity

Uniwersalne opcje połączeń

Złącza HDMI™ i VGA umożliwiają wyświetlanie zdjęć i filmów z całej gamy źródeł. Projektory mogą być monitorowane i sterowane zdalnie za pośrednictwem portu RJ-45 i są zgodne ze standardem „Crestron Connected™” ułatwiającym obsługę połączeń sieciowych.

Łatwa konfiguracja i funkcje oszczędzania energii

Projektory można łatwo skonfigurować dzięki zaawansowanej funkcji korekcji trapezowej. Ponadto mają funkcję korekcji kolorów, która pozwala wyświetlać obraz o bardzo dobrej jakości na kolorowych powierzchniach, gdy nie można użyć ekranu.  Większość modeli ma wyłącznik zasilania (z wyjątkiem urządzeń LV-300UST i LV-300USTi), dzięki czemu projektor można szybko odłączyć i przenieść. Z kolei funkcja oszczędzania energii zmniejsza koszty i hałas generowany przez wentylator, tworząc ciche, pozbawione zakłóceń środowisko pracy.

Easy set up
Installation projectors

Projektory instalacyjne

Wyjątkowo kompaktowe projektory montowane pod sufitem, instalowane na stałe i obsługujące duże sale do zastosowań biznesowych i profesjonalnego przetwarzania obrazu, od miejsc kultu religijnego po muzea. Zapewniają obraz o bardzo wysokiej, fotograficznej jakości i umożliwiają wyświetlanie filmów bez efektu kratownicy i z płynnymi przejściami kolorów. Duży wybór wymiennych, szerokokątnych obiektywów sterowanych elektronicznie zapewnia wyjątkowy kontrast i dużą jasność obrazu w każdej sytuacji.

Projektory szerokokątne o krótkim i bardzo krótkim rzutowaniu

Te szerokokątne projektory doskonale nadają się do zastosowań interaktywnych w klasach i podczas prezentacji w mniejszych salach konferencyjnych, biurach i powierzchniach otwartych. Nasza seria projektorów o krótkim i bardzo krótkim rzutowaniu, do której należą projektory HD 1080p o krótkim rzutowaniu, charakteryzuje się nowym standardem jakości obrazu, które można oglądać z odległości o około dwie trzecie mniejszej niż w przypadku tradycyjnych projektorów.

Short throw