Compact and portable hero image projector close up
yes business

Projektory kompaktowe i przenośne

Znajdź najlepszy projektor przenośny, który zabierzesz ze sobą wszędzie.

LV-WX320

Znakomity stosunek ceny do możliwości. Projektor LV-WX320 generuje obraz o wysokiej jakości i obsługuje złącza HDMI i MHL.

LV-WX320 product shot

LV-WX320

Imponująco kompaktowa i lekka konstrukcja.

LV-WX320 angle beauty shot close up

Wygoda i mobilność

Profesjonalne prezentacje można przeprowadzać w dowolnym miejscu. Jeśli zależy Ci na najlepszym projektorze przenośnym do zastosowań biznesowych lub edukacyjnych, to mamy dla Ciebie odpowiednie urządzenie. Te projektory znakomicie sprawdzą się podczas podróży służbowych, szczególnie jeśli prezentacje odbywają się w różnych pomieszczeniach na uczelni lub w oddziałach firmy.

Conveniently portable close up beauty shot LV-WX300ST

Uniwersalne opcje połączeń

Źródło obrazu można podłączyć do złącza HDMI lub VGA. Złącze RJ-45 umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie, a rozwiązanie „Crestron Connected™” obsługuje pracę w sieci.

Versatile connectivity projector in situ presentation

Proste i efektywne

Każdy z małych projektorów można łatwo skonfigurować dzięki dużemu zakresowi korekcji trapezowej. Ponadto można zastosować korekcję kolorów z myślą o skutecznym rzutowaniu obrazu na kolorowych powierzchniach. Większość modeli ma wyłącznik zasilania (z wyjątkiem projektorów LV-WX300UST i LV-WX300USTi) oraz obsługuje tryb oszczędzania energii umożliwiający obniżenie kosztów i ograniczenie odgłosu pracy wentylatorów.

Simple and efficient close up beauty shot LV-X320

Szukasz innego produktu?