yes consumer

Projektory dla biznesu i branży edukacyjnej

Seria kompaktowych projektorów biurowych zapewnia przewagę nad konkurencją dzięki obrazowi o wysokiej jakości i dużej łatwości obsługi. Projektory doskonale nadają się do biur, sal posiedzeń i pokojów spotkań, a także do zaawansowanych centrów konferencyjnych. Są również wyjątkowo przydatne w klasach, aulach szkolnych i salach wykładowych. Oferta obejmuje modele przenośne lub instalowane na stałe – wszystkie zapewniają znakomity, wyraźny obraz.

Łatwy montaż

Dzięki uniwersalnym trybom obsługi i łatwej regulacji projektory można instalować niemal w dowolnym miejscu. Modele o krótkim i bardzo krótkim rzutowaniu doskonale nadają się do użytku w przypadku ograniczonej przestrzeni. Porty DVI i HDMI zapewniają uniwersalną obsługę źródeł obrazu o wysokiej rozdzielczości. Z kolei funkcje PJLink i NMPJ umożliwiają prezentowanie materiału i zdalne sterowanie przez sieć LAN.

Easy Installation
High quality images

Wysoka jakość obrazu

Zaawansowane systemy optyczne firmy Canon zostały opracowane z myślą o optymalizacji jakości obrazu generowanego przez projektor i o zachowaniu kompaktowej konstrukcji. Projektory są wyposażone w technologię DLP lub zaawansowaną technologię paneli LCOS, które zapewniają wyraźny, wiernie odwzorowany obraz z odpowiednio naświetlonymi kolorami i kontrastem, dzięki czemu czerń jest należycie intensywna, a obraz bardzo szczegółowy.

Spokój ducha dzięki standardowej 3-letniej gwarancji firmy Canon

Projektory firmy Canon są objęte gwarancją EWS (European Warranty System – Europejski System Gwarancyjny) firmy Canon, która umożliwia bezpłatne usunięcie usterki przez ograniczony czas od daty zakupu (zgodnie z określonymi warunkami). Gwarancja EWS jest dostępna w dwóch wersjach, zależnie od siedziby klienta i zakupionego produktu.

Peace of Mind