Drukarki atramentowe PIXMA

Zadziwiająca jakość druku, łatwe w obsłudze oprogramowanie, rozbudowana łączność i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że w bogatej ofercie drukarek atramentowych z serii PIXMA można znaleźć urządzenia, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w małej firmie. Od prostych drukarek aż po wydajne drukarki wielofunkcyjne — seria PIXMA gwarantuje wysoką jakość i szybkość druku dokumentów i zdjęć. Z kolei profesjonalne drukarki fotograficzne PIXMA nadają się doskonale do drukowania wyjątkowych zdjęć.

Domowe drukarki fotograficzne

[MASTER] Home Printing (Family Shot)

Domowe drukarki fotograficzne i drukarki wielofunkcyjne PIXMA z funkcjami kopiowania i skanowania są eleganckie i kompaktowe — doskonale wpasowują się w dowolne miejsce w domu. Są łatwe w obsłudze i zapewniają wspaniałą jakość zdjęć za każdym razem.

Drukarki do domowego biura

[MASTER] Office Printing (Family Shot)

Drukarki PIXMA do domowych biur i drukarki wielofunkcyjne z funkcjami kopiowania, skanowania i faksu oraz podajnikiem ADF i innymi praktycznymi rozwiązaniami zapewniają maksymalną wydajność i rozbudowane funkcje łączności. Umożliwia to płynne udostępnianie treści w całej firmie.

Drukarki z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem

[MASTER] refillable ink tank printers image

Nowa seria urządzeń PIXMA G została zaprojektowana z myślą o wydajności i praktyczności dzięki łatwym w użyciu uzupełnianym zbiornikom z atramentem oraz imponującym funkcjom urządzeń PIXMA.

Profesjonalne drukarki fotograficzne

[MASTER] Professional Printing (Family Shot)

Przejmij pełną twórczą kontrolę nad swoimi zdjęciami dzięki profesjonalnej drukarce fotograficznej PIXMA. Atramentowe drukarki fotograficzne A3 z systemami 8, 10 lub 12 atramentów zawsze zapewniają wysoką jakość, na którą zasługują Twoje zdjęcia.

Drukowanie bezprzewodowe

Obsługa Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe udostępnianie drukarki atramentowej PIXMA i drukowanie z każdego miejsca w domu. Dzięki bezpłatnej aplikacji firmy Canon i obsłudze AirPrint można drukować ze smartfonów i tabletów.

Funkcja drukowania w chmurze

Drukarki PIXMA z funkcją obsługi chmury umożliwiają swobodne drukowanie z internetowych serwisów w chmurze z poziomu wyświetlacza drukarki. Można również drukować przez Internet z dowolnej lokalizacji, korzystając z urządzeń przenośnych.

Oprogramowanie

Oprogramowanie PIXMA upraszcza proces drukowania zdjęć, pomaga w porządkowaniu albumów, umożliwia łatwe skanowanie za pomocą drukarek wielofunkcyjnych i zapewnia dostęp do wyjątkowych usług internetowych.

Jakość i szybkość

Wyjątkowe technologie głowic drukujących i atramentu zastosowane w atramentowych drukarkach fotograficznych PIXMA zapewniają niezwykle wysoką jakość i szybkość wydruku zdjęć i dokumentów.

Wydajność

Drukarki atramentowe PIXMA zostały stworzone z myślą o optymalnej wydajności. Są one wyposażone w funkcje i oprogramowanie pozwalające ograniczyć do minimum zużycie papieru i energii.

Szukasz atramentu lub papieru?

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki materiałów eksploatacyjnych i znajdź właściwy pojemnik, kasetę z atramentem lub papier do swojej drukarki PIXMA.

PIXMA — pomoc techniczna i pliki do pobrania

Pobieranie sterowników, oprogramowania sprzętowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących atramentowej drukarki fotograficznej PIXMA.

Starsze drukarki PIXMA

Dane techniczne i informacje o zgodności materiałów eksploatacyjnych z wcześniejszymi atramentowymi drukarkami fotograficznymi PIXMA znajdują się w sekcji archiwum produktów.

Szukasz drukarki i potrzebujesz pomocy?

Znajdź optymalną drukarkę do domu lub biura dzięki modułowi wyboru drukarki. Porównaj nasze biurkowe urządzenia wielofunkcyjne oraz laserowe i atramentowe drukarki fotograficzne.