Dla biznesu

Skanery dokumentów

Wysokiej klasy skanery dokumentów imageFORMULA zostały zaprojektowane, aby pomóc w efektywnej digitalizacji, archiwizacji i dystrybucji informacji. Dzięki najnowszej technologii firmy Canon oferujemy rozwiązania do rejestrowania obrazu wysokiej jakości w ramach jednej, bezproblemowej procedury. Od małych, zasilanych przez port USB skanerów, znakomicie sprawdzających się w domu i małym biurze, po bardzo wydajne skanery produkcyjne do kancelarii elektronicznych, do przetwarzania dokumentów do postaci elektronicznej i do zastosowań specjalistycznych.

Kolejne kroki

Skanery przenośne


Skanery dla małych grup roboczych


Skanery produkcyjne


Małe i zasilane przez USB skanery przenośne znakomicie sprawdzą się w domu, małym biurze oraz w podróży służbowej.

Małe, wytrzymałe i niezawodne skanery do różnych środowisk pracy, od małych biur po działy przedsiębiorstwa.

Szybkie, produktywne i bardzo wydajne skanery. Idealne dla kancelarii elektronicznych, do przetwarzania dokumentów do postaci elektronicznej i do zastosowań specjalistycznych.

Skanery sieciowe

Network scanners

Bardzo małe skanery sieciowe zapewniają łatwą i bezpieczną obsługę oraz niskie koszty obsługi informatycznej. Idealne do wspólnego wykorzystania w biurach obsługi klienta i działach administracyjnych.

Skanery A3

A3 scanners

Szybkie skanery dokumentów A3 z podajnikiem ADF i opcjonalnym modułem skanowania płaskiego A3 znakomicie nadają się do skanowania książek, ksiąg i delikatnych dokumentów (maks. format: A3).

Skanery bankowe

Cheque scanners

Niezawodne, kompaktowe skanery bankowe o bardzo dużej dokładności. Idealne dla banków i instytucji finansowych.

Skanery płaskie

Flatbed scanners

Skanery płaskie A4, idealne do użytku osobistego, umożliwiają bezproblemowe skanowanie zdjęć, dokumentów i klisz.

Document capture and management

Rejestrowanie obrazu dokumentów i zarządzanie nimi

Szybkie skanery dokumentów stanowią nieodłączny element elektronicznego systemu zarządzania dokumentami. Dzięki nim firmy, niezależnie od wielkości, mogą zyskać przewagę nad konkurencją. Po wdrożeniu systemu elektronicznego przetwarzania dokumentów można usprawnić procedury biznesowe, a konsekwencji zwiększyć szybkość i wydajność obsługi dokumentów i zmniejszyć koszty tych czynności.

Dlaczego warto mieć niezależny skaner?

Wiele biur ma już skanery wbudowane w drukarkę wielofunkcyjną. Jednak w przypadku częstego skanowania dokumentów i konieczności używania specjalnego oprogramowania do szybszej i prostszej obsługi tych dokumentów warto mieć niezależny skaner dokumentów. Skanery dokumentów imageFORMULA firmy Canon umożliwiają szybkie, niezawodne skanowanie dwustronne, a wydajne oprogramowanie znacznie usprawnia obsługę dokumentów.

Why a dedicated scanner
Efficient document handling

Wydajna obsługa dokumentów

Wiele dokumentów przeznaczonych do skanowania jest dwustronnych. Z tego względu skanery imageFORMULA mają wbudowane 2 elementy skanujące, co umożliwia jednoczesne skanowanie obu stron arkusza. Ponadto automatyczny podajnik dokumentów, dostępny w całej serii, umożliwia wkładanie kilku stron naraz. Usprawnia to obsługę dokumentów i przyspiesza skanowanie.

Wydajne oprogramowanie

Do każdego skanera dołączamy zaawansowane oprogramowanie, które zapewnia dodatkowe funkcje, optymalizuje jakość obrazu i ułatwia wykonywanie operacji – wszystko z myślą o maksymalnej wydajności. Dzięki naszym zestawom rozwoju oprogramowania można połączyć innowacyjne pomysły z możliwościami urządzeń skanujących firmy Canon o wysokiej jakości w celu utworzenia zaawansowanych rozwiązań biznesowych.

Productive software

Powiązane produkty i usługi

Produkty alternatywne

Powiązane usługi

  • Usługi biznesowe

    Chciałbyś rozwinąć swoją firmę, zwiększyć wydajność, zredukować koszty drukowania lub zlecić na zewnątrz usługi związane z drukowaniem i dokumentami? Canon dostarcza dopasowane do potrzeb usługi i może pomóc w realizacji założonych celów.