Dla biznesu

Skanery dokumentów

Wysokiej klasy skanery dokumentów imageFORMULA zostały zaprojektowane, aby pomóc w efektywnej digitalizacji, archiwizacji i dystrybucji informacji. Dzięki najnowszej technologii firmy Canon oferujemy rozwiązania do rejestrowania obrazu wysokiej jakości w ramach jednej, bezproblemowej procedury. Od małych, zasilanych przez port USB skanerów, znakomicie sprawdzających się w domu i małym biurze, po bardzo wydajne skanery produkcyjne do kancelarii elektronicznych, do przetwarzania dokumentów do postaci elektronicznej i do zastosowań specjalistycznych.

Kolejne kroki

Skanery przenośne


Skanery dla małych grup roboczych


Skanery produkcyjne


Małe i zasilane przez USB skanery przenośne znakomicie sprawdzą się w domu, małym biurze oraz w podróży służbowej.

Małe, wytrzymałe i niezawodne skanery do różnych środowisk pracy, od małych biur po działy przedsiębiorstwa.

Szybkie, produktywne i bardzo wydajne skanery. Idealne dla kancelarii elektronicznych, do przetwarzania dokumentów do postaci elektronicznej i do zastosowań specjalistycznych.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze najlepszego skanera?

Znajdź optymalny skaner firmy Canon wśród płaskich skanerów fotograficznych, przenośnych i biurkowych skanerów dokumentowych z podajnikiem ADF, a także skanerów wielkoformatowych.

Podobne skanery w jednym miejscu

Skanery sieciowe

Bardzo małe skanery sieciowe zapewniają łatwą i bezpieczną obsługę oraz niskie koszty obsługi informatycznej. Idealne do wspólnego wykorzystania w biurach obsługi klienta i działach administracyjnych.

Skanery A3

Szybkie skanery dokumentów A3 z podajnikiem ADF i opcjonalnym modułem skanowania płaskiego A3 znakomicie nadają się do skanowania książek, ksiąg i delikatnych dokumentów (maks. format: A3).

Akcesoria do skanerów

Zwiększenia produktywności, uniwersalności i skuteczniejszej realizacja potrzeb

Skanery płaskie

Skanery płaskie A4, idealne do użytku osobistego, umożliwiają bezproblemowe skanowanie zdjęć, dokumentów i klisz.

Document capture and management

Rejestrowanie obrazu dokumentów i zarządzanie nimi

Szybkie skanery dokumentów stanowią nieodłączny element elektronicznego systemu zarządzania dokumentami. Dzięki nim firmy, niezależnie od wielkości, mogą zyskać przewagę nad konkurencją. Po wdrożeniu systemu elektronicznego przetwarzania dokumentów można usprawnić procedury biznesowe, a konsekwencji zwiększyć szybkość i wydajność obsługi dokumentów i zmniejszyć koszty tych czynności.

Dlaczego warto mieć niezależny skaner?

Wiele biur ma już skanery wbudowane w drukarkę wielofunkcyjną. Jednak w przypadku częstego skanowania dokumentów i konieczności używania specjalnego oprogramowania do szybszej i prostszej obsługi tych dokumentów warto mieć niezależny skaner dokumentów. Skanery dokumentów imageFORMULA firmy Canon umożliwiają szybkie, niezawodne skanowanie dwustronne, a wydajne oprogramowanie znacznie usprawnia obsługę dokumentów.

Why a dedicated scanner
Efficient document handling

Wydajna obsługa dokumentów

Wiele dokumentów przeznaczonych do skanowania jest dwustronnych. Z tego względu skanery imageFORMULA mają wbudowane 2 elementy skanujące, co umożliwia jednoczesne skanowanie obu stron arkusza. Ponadto automatyczny podajnik dokumentów, dostępny w całej serii, umożliwia wkładanie kilku stron naraz. Usprawnia to obsługę dokumentów i przyspiesza skanowanie.

Wydajne oprogramowanie

Do każdego skanera dołączamy zaawansowane oprogramowanie, które zapewnia dodatkowe funkcje, optymalizuje jakość obrazu i ułatwia wykonywanie operacji – wszystko z myślą o maksymalnej wydajności. Dzięki naszym zestawom rozwoju oprogramowania można połączyć innowacyjne pomysły z możliwościami urządzeń skanujących firmy Canon o wysokiej jakości w celu utworzenia zaawansowanych rozwiązań biznesowych.

Productive software

Rozwiązania wg branży

Te wydajne skanery o kompaktowych wymiarach są doskonałe do wielu zastosowań w różnych środowiskach firmowych.

Dział prawny

Łatwe przechowywanie akt sprawy w formie elektronicznej pozwala oszczędzić czas i zwiększa konkurencyjność. Format PDF z funkcją wyszukiwania umożliwia szybką i bardzo bezpieczną archiwizację, udostępnianie oraz wgląd do informacji.

Branża medyczna

Skanowanie i uproszczenie dostępu do informacji zdejmuje obowiązki ze specjalistów i pozwala im skupić się na pacjentach. Obniżenie kosztów oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa poufnych informacji dotyczących pacjentów.

Finanse/ubezpieczenia

Bardziej efektywna praca za sprawą uproszczenia jej przepływu zwiększa produktywność. Ograniczenie ryzyka i zapobieganie naruszeniom zabezpieczeń przy zachowaniu zgodności z najnowszymi przepisami.

Powiązane produkty i usługi

imageFORMULA – pomoc techniczna i pliki do pobrania

Produkty alternatywne

Powiązane usługi

  • Usługi biznesowe

    Chciałbyś rozwinąć swoją firmę, zwiększyć wydajność, zredukować koszty drukowania lub zlecić na zewnątrz usługi związane z drukowaniem i dokumentami? Canon dostarcza dopasowane do potrzeb usługi i może pomóc w realizacji założonych celów.