no business

Dla biznesu

Drukarki 3D


Druk 3D: przyszłość i teraźniejszość procesów projektowania

Kliknij, aby dowiedzieć się, jak druk 3D może usprawnić proces projektowania.

Dokument poświęcony zastosowaniom druku 3D

Druk 3D – jak wybrać technologię odpowiednią do zastosowań?

Firma Canon we współpracy z firmą 3D Systems oferuje szeroką gamę drukarek 3D, które doskonale sprawdzają się w różnych zastosowaniach, takich jak tworzenie modeli koncepcyjnych, prototypów funkcjonalnych, narzędzi i części. Skorzystaj z zalet najnowocześniejszej technologii druku 3D firmy 3D Systems w połączeniu z wyjątkową obsługą firmy Canon.

Kolejne kroki

Film: drukowanie 3D z firmą Canon

Profesjonalne drukarki 3D

Drukuj modele koncepcyjne i prototypy funkcjonale o niezwykłej dokładności i wytrzymałości.


Produkcyjne drukarki 3D

Drukarki ProJet 6000 i 7000 są łatwe w obsłudze i idelnie sprawdzają się w produkcji zarówno małych jak i średnich części, od których wymagana jest najwyższa jakość i dokładność wymiarowa.


Drukowanie 3D z firmą Canon – przyszłościowe rozwiązania dostępne już dziś

Drukowanie 3D zmienia procesy biznesowe i przyspiesza rozwój projektów, umożliwiając szybsze i wydajniejsze tworzenie kolejnych wersji produktu i zapewniając elastyczne możliwości produkcji. Technologia umożliwiła stworzenie nowej platformy dla innowacji, modernizacji i wydajności w biznesie na całym świecie.

Drukowanie 3D jest aktywnie wykorzystywane do testowania prototypów i pozwala firmom znacznie skrócić czas wprowadzenia nowych produktów na rynek. Znajdź swoją aplikację dla profesjonalnego druku 3D. Od modeli koncepcyjnych po narzędzia i komponenty zamienne. Technologia pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i zapewnia wysokiej jakości produkty.

Wierzymy , że drukowanie 3D to technologia, która odmienia procesy biznesowe i rewolucjonizuje schemat wprowadzania nowych produktów na rynek. Dzięki nieograniczonym możliwościom drukowania 3D organizacje mogą zdobyć przewagę nad konkurencją, oferując nowe, innowacyjne produkty i usługi już dziś.

Aby pomóc Ci w pełni wkorzystać możliwości drukowania 3D, Canon oferuje wyjątkową w skali rynku ofertę, niezależnie od tego, czy ktoś stawia pierwsze kroki w świecie 3D czy chce zrobić kolejny krok na drodze rozwoju. Doświadczenie w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań i usług największym firmom na całym świecie sprawia, że jesteśmy właściwym partnerem.

RoundedSphere300

Produkty i rozwiązania: zdajemy sobie sprawę, że w druku 3D nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, które pasowałby do wszystkich zastosowań. Myśląc o zapewnieniu najbardziej kompletnej oferty w skali całej branży nawiązaliśmy współpracę z firmą 3D Systems. Obejmuje ona również wszechstronne oprogramowanie do przygotowywania danych do druku 3D, które wspomaga procesy projektowe i cykle pracy.


Ludzie: firma Canon zainwestowała znaczne środki w drukowanie 3D i ma duży europejski zespół, który może zapewnić wsparcie w zakresie tej technologii. Nasze lokalne zespoły składają się m.in. ze specjalistów ds. zastosowań 3D, opiekunów klientów i inżynierów serwisowych.

Serwis i obsługa: rozumiemy, jak ważny jest czas działania urządzenia, kiedy trzeba wywiązać się z terminów i zadbać o procesy i wydajność. Firma Canon dołoży starań, aby urządzenie pracowało z pełną wydajnością. Nasze usługi serwisowe są dostępne na terenie całej Europy, co oznacza, że w przypadku wystąpienia problemu wykwalifikowany technik będzie łatwo dostępny. Obejmująca całą Europę sieć dostawców gwarantuje dostęp do materiałów potrzebnych podczas szczytowego zapotrzebowania i realizację projektów na czas. 


Doradztwo: pomożemy oszacować aktualne potrzeby w zakresie drukowania 3D i znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie dostosowane do wymogów i przyszłych celów. Współpracując z Nami mają Państwo pewność, że zapewniamy długoterminowe wsparcie i umożliwiamy korzystanie ze szkoleń.


Finansowanie: wdrożenie profesjonalnego druku 3D może wiązać się z dużymi nakładami finansowymi. Firma Canon ułatwia zakup, zapewniając całą gamę opcji finansowania dopasowanych do potrzeb klienta. Nasze plany leasingowe umożliwią zabezpieczenie inwestycji pod kątem przyszłych wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży.

PointedSphere300

Canon jest partnerem technologicznym, który zapewnia najlepsze w branży rozwiązania 3D, najwyższy poziom obsługi i wiedzy, a także zaangażowanie na rzecz rozwoju drukowania 3D.

Przyszłość drukowania 3D współtworzona z Uniwersytetem w NottinghamWydział architektury i budownictwa Uniwersytetu w Nottingham to jedno z najlepszych brytyjskich centrów edukacyjnych w dziedzinie architektury, projektowania przestrzeni miejskiej i ekologicznych technologii energetycznych. Ten film pokazuje, jaki wpływ na wydział i studentów ma drukowanie 3D, umożliwiające tworzenie trwałych, dokładnych modeli, będących odwzorowaniem autorskich pomysłów. 

Autoryzowany sprzedawca produktów 3D Systems

Autoryzowany sprzedawca produktów 3D Systems