Laserowe drukarki wielofunkcyjne i-SENSYS

Jedna kompaktowa jednostka dostarcza szybkie, wysokiej jakości wydruki laserowe, kopiowanie i kolorowe skanowanie. Wybrane modele dodają funkcjonalność faksu, drukowania sieciowego a nawet pełnego druku kolorowego. Korzystaj z profesjonalnej jakości druku laserowego i zwiekszonej produktywności.


i-SENSYS MF8580Cdw

i-SENSYS MF8580Cdw

Bardzo wydajne sieciowe urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi i drukowania z urządzeń przenośnych. Wydajne i łatwe w obsłudze funkcje pozwalają skoncentrować się na codziennych zadaniach firmy.


i-SENSYS MF9220Cdn

i-SENSYS MF9220Cdn

Zaimponuj kolorem. Kolorowe wydruki profesjonalnej jakości Canon mogą dać firmie przewagę nad konkurencją. To trwałe, wielofunkcyjne, kolorowe urządzenie laserowe wyposażono w funkcję SEND, a całość zamknięto w niewielkiej, łatwej w obsłudze konstrukcji.


i-SENSYS MF8550Cdn

i-SENSYS MF8550Cdn

Bardzo wydajne sieciowe urządzenie wielofunkcyjne obsługujące drukowanie z urządzeń mobilnych. Umożliwia efektywną komunikację małym firmom dzięki łatwym w obsłudze funkcjom.


i-SENSYS MF9280Cdn

i-SENSYS MF9280Cdn

Usprawnij komunikację dzięki wysokiej jakości kolorowym wydrukom i zwiększ wydajność za pomocą przydatnej funkcji SEND. To niewielkie i trwałe urządzenie wielofunkcyjne jest idealne dla niewielkich grup roboczych.


i-SENSYS MF8540Cdn

i-SENSYS MF8540Cdn

Wygodne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne obsługujące drukowanie z urządzeń przenośnych. Umożliwia zwiększenie wydajności dzięki łatwym w obsłudze funkcjom.


i-SENSYS MF8280Cw

i-SENSYS MF8280Cw

Idealne dla małych firm: łatwe w obsłudze funkcje tego biurkowego urządzenia wielofunkcyjnego można udostępniać w sieci przewodowej lub bezprzewodowej, a imponujące kolorowe materiały drukować z komputerów i urządzeń przenośnych.


i-SENSYS MF8230Cn

i-SENSYS MF8230Cn

To łatwe w użyciu urządzenie wielofunkcyjne z obsługą sieci idealnie sprawdzi się w małych firmach — pozwala uzyskać imponujące wydruki w kolorze z komputerów lub urządzeń przenośnych.


i-SENSYS MF6180dw

i-SENSYS MF6180dw

Ta wyposażona w łączność Wi-Fi i gotowa do pracy w chmurze drukarka „4 w 1” ułatwia drukowanie monochromatyczne. Szybka, energooszczędna praca i druk 33 str./min pozwolą oszczędzić czas i pieniądze.


i-SENSYS MF6140dn

i-SENSYS MF6140dn

Ta smukła i gotowa do pracy w chmurze drukarka „4 w 1” ułatwia drukowanie monochromatyczne. Szybka, energooszczędna praca i druk 33 str./min pozwolą oszczędzić czas i pieniądze.


i-SENSYS MF4890dw

i-SENSYS MF4890dw

Wbudowana obsługa Wi-Fi i sieci – małe laserowe urządzenie wielofunkcyjne dostępne w całym domu lub biurze. Łatwe, automatyczne drukowanie, kopiowanie i skanowanie dwustronne zwiększa wydajność pracy.


i-SENSYS MF4870dn

i-SENSYS MF4870dn

Monochromatyczne, laserowe urządzenie wielofunkcyjne z obsługą sieci — idealne dla małych grup użytkowników. Automatyczny druk dwustronny, odchylany wyświetlacz i klawisze funkcji zwiększają wydajność pracy.


i-SENSYS MF4780w

i-SENSYS MF4780w

Wbudowana obsługa Wi-Fi i sieci — monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne dostępne w całym domu lub biurze. Szybkie, łatwe w obsłudze i energooszczędne urządzenie, które zwiększa wydajność pracy.


i-SENSYS MF4750

i-SENSYS MF4750

Małe, monochromatyczne urządzenie laserowe: drukarka, kopiarka, skaner i faks. Idealne do pracy w domu i małym biurze, w którym potrzebne jest szybkie, energooszczędne i łatwe w obsłudze urządzenie.


i-SENSYS MF4730

i-SENSYS MF4730

Małe urządzenie do drukowania, kopiowania i skanowania monochromatycznego Elegancka, łatwa w użyciu konstrukcja z odchylanym panelem i klawiszami funkcji – idealna do pracy w domu lub niewielkim biurze.


i-SENSYS MF3010

i-SENSYS MF3010

Dzięki niewielkiej, monochromatycznej drukarce laserowej można drukować, kopiować i skanować szybko i bez oddalania się od biurka. Idealne do domów i małych biur urządzenie jest łatwe w obsłudze i energooszczędne.


i-SENSYS MF211

i-SENSYS MF211

Szybka i wydajna monochromatyczna drukarka laserowa 3 w 1 łącząca w sobie funkcje drukowania, kopiowania i skanowania w wygodnym i kompaktowym urządzeniu. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta dzięki odchylanemu panelowi sterowania oraz przyciskom poleceń aktywowanym jednym dotknięciem.


i-SENSYS MF212w

i-SENSYS MF212w

Udostępnianie funkcji kopiowania, drukowania i skanowania nie sprawia żadnych problemów dzięki tej sieciowej monochromatycznej drukarce laserowej 3 w 1 z obsługą Wi-Fi i urządzeń przenośnych. Szybkie, łatwe w obsłudze i wydajne energetycznie urządzenie jest wyposażone w odchylany panel sterowania oraz przyciski poleceń aktywowane jednym dotknięciem.


i-SENSYS MF216n

i-SENSYS MF216n

To wydajne energetycznie urządzenie wielofunkcyjne z monochromatyczną drukarką laserową jest przystosowane do działania sieciowego i wyposażone w dużą liczbę funkcji zwiększających wydajność. Oferuje bezproblemowy dostęp z całego biura, a ponadto jest łatwe w obsłudze dzięki odchylanemu panelowi i funkcji sterowania dotykiem.


i-SENSYS MF217w

i-SENSYS MF217w

To sieciowe urządzenie wielofunkcyjne z monochromatyczną drukarką laserową obsługuje Wi-Fi i urządzenia przenośne. Oferuje łatwy dostęp z całego biura. Jest wyposażone w wiele funkcji wspomagających wydajność pracy; jest szybkie, łatwe w obsłudze i wydajne energetycznie.


i-SENSYS MF226dn

i-SENSYS MF226dn

Zaawansowane, sieciowe urządzenie wielofunkcyjne z laserową drukarką monochromatyczną do małych, dynamicznych biur. Zwiększ wydajność dzięki funkcji szybkiego automatycznego druku dwustronnego i podajnikowi ADF. Stwórz wydajny obieg pracy przy użyciu przycisków poleceń aktywowanych jednym dotknięciem.


i-SENSYS MF229dw

i-SENSYS MF229dw

Zaawansowane i wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne z laserową drukarką monochromatyczną, obsługą Wi-Fi, funkcją łączności sieciowej i obsługą urządzeń przenośnych — świetne rozwiązanie dla wymagających, małych biur. Większa wydajność dzięki dwustronnemu skanowaniu, kopiowaniu i drukowaniu.


i-SENSYS MF623Cn

i-SENSYS MF623Cn NOWOŚĆ

To inteligentne wielofunkcyjne urządzenie laserowe A4 ustawiane na biurku ułatwia drukowanie, skanowanie i udostępnianie dokumentów z dowolnego miejsca, bez względu na to, czy pracujesz na komputerze, smartfonie czy tablecie.


i-SENSYS MF628Cw

i-SENSYS MF628Cw NOWOŚĆ

To kompaktowe wielofunkcyjne kolorowe urządzenie laserowe A4 z łącznością Wi-Fi umożliwia bezproblemowe tworzenie drukowanych, skanowanych i faksowanych dokumentów, które można używać na komputerze, smartfonie lub tablecie.


i-SENSYS MF724Cdw

i-SENSYS MF724Cdw NOWOŚĆ

Stanowiące idealne wprowadzenie do świata kompaktowych urządzeń wielofunkcyjnych z pełnym zestawem funkcji to kolorowe urządzenie laserowe A4 zajmuje niewiele miejsca i oferuje inteligentne opcje skanowania, drukowania i łączności, aby pomóc Ci zwiększyć produktywność pracy.


i-SENSYS MF728Cdw

i-SENSYS MF728Cdw NOWOŚĆ

To wielofunkcyjne kolorowe urządzenie laserowe A4 oferuje funkcje przeważnie spotykane w o wiele większych urządzeniach, ale ma niezwykle małe wymiary. Umożliwia małym firmom bezproblemowe drukowanie, skanowanie i udostępnianie dokumentów.


i-SENSYS MF729Cx

i-SENSYS MF729Cx NOWOŚĆ

To wielofunkcyjne kolorowe urządzenie laserowe A4 zapewnia firmom wiele korzyści. Innowacyjne funkcje, takie jak NFC for Touch & Print, pomagają w efektywniejszym prowadzeniu działalności biznesowej.

spacer
            image
Kolorowy
i-SENSYS MF9280Cdn
i-SENSYS MF9220Cdn
i-SENSYS MF8580Cdw
i-SENSYS MF8550Cdn
i-SENSYS MF8540Cdn
i-SENSYS MF8280Cw
i-SENSYS MF8230Cn
Tryb czarno-biały
i-SENSYS MF6180dw
i-SENSYS MF6140dn
i-SENSYS MF5980dw
i-SENSYS MF5940dn
i-SENSYS MF4890dw
i-SENSYS MF4870dn
i-SENSYS MF4780w
i-SENSYS MF4750
i-SENSYS MF4730
i-SENSYS MF229dw
i-SENSYS MF226dn
i-SENSYS MF217w
i-SENSYS MF216n
i-SENSYS MF212w
i-SENSYS MF211
i-SENSYS MF3010
Rozwiązania dla urządzeń przenośnych
Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych
Innowacje
Szybki wydruk pierwszej strony
Utrwalanie On-Demand
Inteligentny kolor
Ekologia
„Oszczędzaj energię, obniżaj koszty”
Recykling kaset
Wydajność
Dwustronne drukowanie i kopiowanie
Praca w sieci
Kasety All-in-One
Kaseta
Znajdź odpowiednią kasetę
Przydatne informacje
Serwis
Logowanie użytkownika
Dodatkowe informacje
Zarchiwizowane produkty
Broszury
Drukarki laserowe
Sterowniki