Pościg za doskonałością
Uwieczniona chwila

Stworzone dla miłośników szybkości. Bądź wśród tych, którzy jako pierwsi uwiecznią wyjątkowe obrazy i uchwycą chwile umykające innym fotografom. Możesz wyrazić swoją kreatywność fotograficzną i filmową w zupełnie nowy sposób.

Zdarzenie 2 (lewe)

Śledzenie i wyostrzanie poruszających się szybko obiektów

Zdarzenie 2 (prawe)

Wyraź swoją kreatywność

Nie przegap najszybszych wydarzeń

Uwiecznij upragnione chwile niezależnie od szybkości wydarzeń

Rejestrowanie serii zdjęć z prędkością do 10 klatek na sekundę przy pełnej automatycznej regulacji ostrości i ekspozycji. Wysoka szybkość reakcji pozwala zarejestrować upragniony moment w ułamku sekundy, a duży bufor umożliwia wykonywanie kolejnych zdjęć bez uszczerbku dla parametrów pracy.

0%
  Kadry
  Procesor obrazu DIGIC 6

  Uchwyć chwilę

  Model EOS 7D Mark II wykorzystuje dwa procesory „DIGIC 6”, aby zapewnić wysoką szybkość reakcji. Minimalny czas opóźnienia podczas filmowania pozwala uwieczniać ulotne chwile bez zbędnej zwłoki.

  65-punktowy, szeroki autofokus

  Aby zapewnić dokładny fokus podczas wykonywania zdjęć, model EOS 7D Mark II został wyposażony w 65 punktów ostrości do śledzenia szybko poruszających się obiektów. Każdy punkt ostrości jest punktem krzyżowym*, co oznacza, że może zostać szybko i precyzyjnie zablokowany w poziomie i w pionie. Aby wspomóc wykonywanie zdjęć przy bardzo słabym oświetleniu, model 7D Mark II umożliwia regulację ostrości nawet przy świetle księżyca, gdy poziom oświetlenia może wynosić nawet -3 EV.

  * Liczba dostępnych punktów AF, krzyżowych i podwójnie krzyżowych punktów AF zależy od obiektywu.

  Procesor obrazu DIGIC 6
  Procesor obrazu DIGIC 6

  Wybór punktu AF

  Możesz używać wszystkich 65 punktów AF razem lub pogrupować je w ruchome strefy pokrywające obiekty poza środkiem kadru. Możesz także wybrać tylko jeden punkt AF, aby dokładnie ustawić ostrość na określoną część ujęcia.

  Zaawansowana regulacja ostrości iTR

  Zastosowany w modelu EOS 7D Mark II system automatycznej regulacji ostrości iTR wykorzystuje informacje o kolorach i twarzach do rozpoznawania i śledzenia obiektów poruszających się w obrębie kadru. Szybkość reakcji automatycznej regulacji ostrości może zostać wyregulowana za pomocą prostego narzędzia, które dostosowuje podążanie za ostrością do warunków fotografowania i obiektu, dzięki czemu inne obiekty chwilowo zasłaniające obiekt nie zakłócają regulacji ostrości.

  Procesor obrazu DIGIC 6
  0%
   Kadry

   Drukowanie w jakości wystawowej

   Od przyrody poprzez sporty motorowe aż po fotografię uliczną — nowo zaprojektowana matryca o rozdzielczości 20,2 megapiksela tworzy obrazy, które można z dumą powiesić na ścianie. Nawet przy słabym oświetleniu model EOS 7D Mark II tworzy bogate w szczegóły zdjęcia i filmy.

   Lodowa grota przy słabym oświetleniu
   Czujnik światła

   Czujnik pomiarowy o rozdzielczości 150 000 pikseli z wykrywaniem w podczerwieni

   Aby zapewnić spójny i precyzyjny pomiar ostrości, w modelu EOS 7D Mark II zastosowano matrycę o rozdzielczości 150 000 pikseli, która dzieli ujęcie na 252 obszary. Każdy z nich jest analizowany, a prawidłowe ustawienia ekspozycji są ustawiane automatycznie lub zalecane fotografowi. Pomiar podczerwieni i światła w widzialnej części spektrum zapewnia wyższą dokładność w trudnych warunkach oświetleniowych.

   Doskonałe parametry w warunkach słabego oświetlenia

   Gdy poziom światła spada, możesz kontynuować zdjęcia bez rezygnacji z kreatywności. Aparat EOS 7D Mark II zapewnia najwyższą jakość obrazu przy czułości ISO do 16000 (z możliwością rozszerzenia do odpowiednika ISO 51200) — jest doskonały do dyskretnej fotografii ulicznej, do zatrzymywania wydarzeń w trudnych warunkach, a nawet do makrofotografii z ręki.

   Nocne zdjęcie miasta i przystani

   Wykrywanie migotania

   Migoczące światło, wytwarzane na przykład przez żarówki fluorescencyjne, może powodować niespójność jasności i kolorów podczas fotografowania. Model EOS 7D Mark II wykrywa takie warunki i synchronizuje moment wykonania każdego zdjęcia z momentem szczytowej jasności źródła migoczącego światła, zapewniając spójne zdjęcia.

   0%
    Kadry

    Aparat w sam raz dla Ciebie

    Jak będziesz korzystać ze swojego aparatu EOS 7D Mark II? Możesz dostosować do swoich preferencji elementy sterujące, system regulacji ostrości i wiele innych niestandardowych ustawień. Możesz nawet spersonalizować wizjer aparatu z pokryciem 100% i elektronicznym wyświetlaniem w czasie rzeczywistym.

    Uniwersalna konstrukcja EOS

    Od fotografii ulicznej do studyjnej — aparat EOS 7D Mark II sprawdza się w każdych warunkach. Dzięki szybkości i precyzji doskonale nadaje się do fotografowania sportu i dynamicznych wydarzeń, a parametry działania przy słabym oświetleniu i wbudowana funkcja GPS sprawiają, że sprawdzi się w fotografii podróżniczej. Jedyne pytanie brzmi: jak będziesz korzystać ze swojego aparatu?

    Diagram obudów do aparatów

    Odporny na warunki pogodowe

    Gdy warunki zmieniają się na gorsze, możesz bez obaw kontynuować zdjęcia. Odporne na warunki atmosferyczne uszczelnienie elementów sterujących zabezpiecza aparat EOS 7D Mark II przed wodą i kurzem, a konstrukcja ze stopu magnezu zwiększa wytrzymałość.

    Wbudowany moduł GPS

    Model EOS 7D Mark II może dodawać do zdjęć i filmów geoznaczniki z dokładnym położeniem na całym świecie. Aparat rejestruje długość i szerokość geograficzną, wysokość n.p.m. i kierunek kompasu, a także uniwersalny czas koordynowany.

    Prezentacja funkcji GPS

    Tryb wysokiego zakresu dynamicznego (HDR)

    Podczas wykonywania zdjęć w warunkach wysokiego kontrastu tryb HDR pomaga zachować szczegóły ciemnych i jasnych obszarów. Aparat EOS 7D Mark II wykonuje szybką serię trzech zdjęć z różnymi ustawieniami ekspozycji i łączy je, tworząc naturalny efekt bezpośrednio w aparacie.

    Miejski krajobraz — tryb HDR wyłączony Miejski krajobraz — tryb HDR włączony

    ekspozycja wielokrotna

    Ekspozycja wielokrotna

    Możesz tworzyć własne zbiorcze obrazy, używając trybu ekspozycji wielokrotnej do nakładania warstw obrazu.

    Dwa gniazda kart pamięci

    Dwa gniazda kart pamięci

    Aparat EOS 7D Mark II ma dwa gniazda kart pamięci, co umożliwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików podczas fotografowania i zapewnia większą ilość dostępnego miejsca.

    krajobraz

    Funkcje samowyzwalacza

    Wbudowany samowyzwalacz interwałowy umożliwia rejestrowanie zdjęć w zaprogramowanych odstępach czasu — to doskonały sposób, aby rejestrować ujęcia z powolnymi zmianami i tworzyć filmy poklatkowe. W przypadku zdjęć z bardzo długim czasem naświetlania można zablokować migawkę modelu EOS 7D Mark II w trybie Bulb na określony czas.

    Wyświetl film

    Zaawansowane funkcje tworzenia filmów

    Podnieś poziom zaawansowania swoich projektów filmowych dzięki funkcjom stanowiącym standard w branży. Filmowanie sekwencji w rozdzielczości Full HD i zwolnionym tempie przy 60 kl./s i kontrola nad dźwiękiem dzięki gniazdom mikrofonu i słuchawek.

    malowanie twarzy Odtwórz film
    krajobraz

    Full HD z rejestracją w zwolnionym tempie

    Zaawansowane funkcje wideo obejmują rejestrację w formacie Full HD (1080p) przy zmiennej szybkości transmisji do 50 lub 60 kl./s — doskonałe rozwiązanie do nagrywania aparatem szybkich wydarzeń lub bardzo płynnych i ukazujących szczegóły ruchu nagrań w zwolnionym tempie.

    Wyświetl film

    Wyświetlacz LED aparatu

    Wysoka wydajność regulacji ostrości podczas filmowania i tryb Live View

    Aby zapewnić szybkie i płynne śledzenie automatycznej regulacji ostrości podczas filmowania lub korzystania z trybu Live View, w modelu EOS 7D Mark II zastosowano technologię Dual Pixel CMOS AF. Każdy piksel ma dwie fotodiody, z których dane mogą być odczytywane osobno podczas pracy systemu AF lub łącznie w celu zarejestrowania obrazu. Szybkość i czułość śledzenia regulacji ostrości podczas filmowania można dostosować w celu uzyskania przejść z powolną zmianą ostrości.

    Złącze HDMI

    Pozostań w łączności

    Niezakłócone połączenie HDMI umożliwia przesyłanie materiałów w formacie Full HD do rejestratorów zewnętrznych, dzięki czemu aparat EOS 7D Mark II bezproblemowo integruje się z profesjonalnymi systemami obróbki filmów. Gniazda słuchawek i mikrofonu umożliwiają nagranie wysokiej jakości cyfrowej ścieżki dźwiękowej, a dzięki cichym elementom sterującym można zmieniać ustawienia aparatu bez zbędnych odgłosów.

    Aplikacja Canon EOS 7D Mark II Companion

    Aplikacja Canon EOS 7D Mark II Companion

    Poznaj tajniki pracy z aparatem EOS 7D Mark II. Specjalnie zaprojektowana aplikacja Companion dla smartfonów i tabletów z systemami iOS i Android zawiera informacje o funkcjach aparatu, w tym szczegółowe omówienie zaawansowanego systemu AF. Poradniki i ćwiczenia pozwalają wykorzystać potencjał aparatu i inspirują do kreatywnej pracy.

     Pobierz aplikację Canon EOS 7D Mark II w serwisie itunes
    Pobierz aplikację Canon EOS 7D Mark II dla systemu Android

    Nagrody dla produktu

    TIPA 2015

    Najlepsza zaawansowana lustrzanka cyfrowa    EISA 2015-2016

    Reviews

    Dane techniczne

    Więcej informacji o aparacie EOS 7D Mark II, jego cechach i możliwościach.

    Do 10 klatek na sekundę

    Rejestrowanie ciągłych serii zdjęć z prędkością do 10 klatek na sekundę.

    Dwa procesory Digic 6

    Duża liczba klatek na sekundę i doskonała reprodukcja kolorów.

    Czujnik pomiarowy RGB+IR, 150 000 pikseli

    Każde ujęcie jest dzielone na czynniki pierwsze i analizowane w celu zapewnienia spójnego i precyzyjnego pomiaru ekspozycji.

    Maks. 65 krzyżowych punktów AF

    65 krzyżowych punktów AF rozłożonych po całym kadrze umożliwia ustawianie ostrości na obiekty niezależnie od położenia.

    Tryb EOS Movie — filmy Full HD

    Rejestracja filmów w rozdzielczości do 1080p z szybkością do 60 kl./s. Gniazdka mikrofonu i słuchawek zapewniają pełną kontrolę nad dźwiękiem.

    Dwa gniazda kart pamięci CF + SD

    Dwa gniazda kart pamięci umożliwiają automatyczne tworzenie kopii zapasowych podczas fotografowania lub uzyskanie większej ilości dostępnego miejsca.

    Matryca CMOS o wielkości 20,2 megapiksela

    Doskonała jakość zdjęć i duża szczegółowość obrazu.

    Technologia Dual Pixel AF CMOS

    Płynna, ciągła regulacja ostrości podczas filmowania i fotografowania w trybie Live View.

    GPS

    Geoznaczniki bieżącego położenia w przypadku każdego zarejestrowanego zdjęcia i filmu — doskonałe rozwiązanie w fotografii podróżniczej.

    Wyświetl pełne dane techniczne

    Polecamy

    Obiektywy i lampy błyskowe

    Akcesoria