no consumer

Kalkulatory naukowe

Kompaktowe, zaawansowane kalkulatory naukowe obsługują nawet 610 funkcji naukowych i statystycznych. Doskonale sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych i edukacyjnych, zapewniając proste rozwiązanie złożonych problemów. Ich konstrukcja jest smukła i lekka.

F-715SG

F-715SG

Zaawansowany kalkulator naukowy F-715SG, wyposażony w dwuwierszowy wyświetlacz LCD, jest dostępny w trzech różnych kolorach. Jest on częściowo wykonany z materiałów Canon pochodzących z recyklingu, dzięki czemu jest produktem ekologicznym.

F-502G

F-502G

Ten podstawowy kalkulator naukowy z jednowierszowym wyświetlaczem o pojemności 10+2 cyfr wyposażono w 140 funkcji. Został wyprodukowany częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi, dzięki czemu docenią go osoby, którym zależy na ochronie środowiska.

F-718SGA

F-718SGA

Został wyprodukowany częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi, dzięki czemu docenią go osoby, którym zależy na ochronie środowiska.

F-789SGA

F-789SGA

Uprość skomplikowane równania dzięki kalkulatorowi naukowemu F-789SGA. Jego elementy wyprodukowano z poddanych recyklingowi materiałów firmy Canon, a urządzenie wyposażono w zaawansowane funkcje.