no consumer

Pasja do fotografii, pasja do ludzi

Grace, Marketing i PR

Twoja kariera jest w Twoich rękach

Siddharth, Sprzedaż i doradztwo

Jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą

Graham, Kadra zarządzająca

Pasja do fotografii, pasja do ludzi

Claire, Administracja

Twoja kariera jest w Twoich rękach

Antonello, Sprzedaż i doradztwo

Wspólnie zrealizujemy nasze cele

Oliver, Rozwiązania biznesowe i IT oraz Nicola, Sprzedaż i doradztwo

Kariera w Canon

Kariera w firmie Canon to przede wszystkim pasja, która obok poczucia dumy, motywuje naszych pracowników do działania i osiągania wyników. Dzięki temu, jesteśmy liderem innowacji w zakresie przetwarzania obrazu, począwszy od produktów dla klientów indywidualnych i firm, aż po rozwiązania i usługi.

Sprzedaż i doradztwo

Jeśli chcesz pracować w zespole sprzedającym renomowane usługi i rozwiązania oraz pasjonujesz się fotografią i technikami pokrewnymi, firma Canon może być idealnym miejscem do rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Marketing i PR

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i chcemy wszystkim o tym opowiadać. To może być zadanie dla Ciebie. W naszym marketingu i PR pracują specjaliści od planowania, zarządzania produktami oraz komunikacji marketingowej.

Rozwiązania biznesowe i IT

Jeśli lubisz wyzwania i chcesz znaleźć się w samym centrum wydarzeń, uczestnicz w tworzeniu rozwiązań dla klientów i infrastruktury, która napędza naszą działalność.

Administracja

Umiesz rozwiązywać problemy, potrafisz czerpać z doświadczeń i będziesz proponować nowe sposoby na to, aby usprawnić nasze procesy i wyposażyć nas w infrastrukturę, dzięki której będziemy osiągać lepsze wyniki.

Zarządzanie

Musisz wykazać się pasją do pracy z ludźmi i klientami. Naszym celem jest rozwijanie działalności poprzez rozwój naszych pracowników.

Absolwenci i stażyści

Decyzja, co robić po ukończeniu nauki na uczelni nie należy do łatwych. Stworzyliśmy program dla absolwentów i stażystów, który pomaga w zdobywaniu niezbędnego doświadczenie, aby rozwijać się zawodowo w wybranej dziedzinie. Zapoznaj się z przypadkiem Sary.

Poznaj naszych pracowników


Pozostań z nami w kontakcie

Niezależnie od tego, czy pracujesz w serwisie w Szwecji czy jesteś specjalistą ds. sprzedaży w Hiszpanii, zachęcamy Cię do poszukiwania możliwości rozwoju zawodowego w firmie Canon. Nie wszystkie lokalizacje oferują wszystkie rodzaje stanowisk, ale wszędzie można znaleźć ciekawe możliwości.

Wyobraź sobie pracę w firmie Canon

Canon opiera się na ludziach i chce tworzyć dla nich przyjazne i zrównoważone środowisko pracy. Mamy też silne więzi z naszymi klientami, którzy doceniają naszą światowej klasy markę. Sprawdź, czy Canon może być dobrym miejscem do pracy dla Ciebie.