Skanery CanoScan do zdjęć, filmów i dokumentów

Zrób kolejny krok i usprawnij zarządzanie obrazami i dokumentami dzięki serii urządzeń CanoScan. Kompaktowe i eleganckie skanery A4 znakomicie nadają się do użytku prywatnego. Odpowiadają na potrzeby użytkownika w zakresie skanowania zdjęć, dokumentów i filmów fotograficznych, zapewniając wyraźny i bardzo szczegółowy obraz zeskanowanych materiałów.

Auto_Fix

Auto Document Fix

Atrakcyjne i łatwe do wyświetlenia efekty skanowania poprzez zaawansowaną analizę obrazu i automatyczną korektę danych w poszczególnych obszarach.

Przyciski EZ

Przyciski EZ

Szybki i łatwy dostęp do różnych funkcji, takich jak skanowanie do pliku PDF, automatyczne skanowanie, kopiowanie, E-mail czy zakończenie — wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Film

Skanowanie filmów

Skaner CanoScan LiDE700F może skanować filmy fotograficzne 35 mm. Skaner CanoScan 9000F Mark II dodatkowo obsługuje format filmów 120 i oprawione slajdy.

Inteligentne oprogramowanie

Nasze skanery dostarczane są z oprogramowaniem, które umożliwia łatwą obsługę funkcji skanowania zdjęć i dokumentów. Korzystaj z łatwej obsługi dokumentów oraz funkcji rozpoznawania znaków (OCR) i tworzenia plików PDF z opcją zabezpieczania poufnych dokumentów hasłem. Funkcja asystenta łączenia umożliwia skanowanie dużych zdjęć i dokumentów w formacie A3 w dwóch częściach i bezproblemowe połączenie zeskanowanych obrazów.

Skaner CanoScan 9000F MkII dostarczany jest z oprogramowaniem My Image Garden, które zapewnia funkcje porządkowania zdjęć, w tym funkcję rozpoznawania twarzy i przydatną funkcję skanowania do chmury, dzięki której użytkownicy mogą skanować do serwisów Evernote i Dropbox po naciśnięciu jednego przycisku.

CanoScan — pomoc techniczna i pliki do pobrania

Sterowniki, oprogramowanie sprzętowe i podręczniki oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących skanera płaskiego CanoScan do dokumentów i zdjęć.

Archiwalne modele skanerów CanoScan

Dane techniczne starszych modeli skanerów płaskich CanoScan do dokumentów i zdjęć oraz informacje o tych urządzeniach znajdują się w sekcji urządzeń archiwalnych.